Ty nejlepší hry pro hraní s kamarády

V našem herním Playstation 4 Game Roomu najdete jak herní klasiky, tak i nejnovější herní pecky.

Máme vždy poslední verzi fotbalové FIFY, nejvyšší verze arkádovek Mortal Kombat nebo Naruto, i herní legendy jako Crash Bandicoot, NHL nebo NFS. A spoustu dalších herních pecek!

Broforce

Pixel-artová plošinovková střílečka vzdává hold klasickým akčním filmům z 80. a 90. let, ve kterých hráli hlavní roli svalnatí hrdinové - jednočlenná komanda - bojující proti obrovské přesile nepřátel a zachraňující své blízké ze zajetí.

Herní prostředí je téměř kompletně zničitelné, plné hord nepřátel a vybuchujících barelů. Každá úroveň pak samozřejmě končí porážkou zlého bosse, vztyčením americké vlajky a odletem ve vrtulníku.

Streets of Rage 4

Nestarnoucí klasika Streets of Rage, taktéž známá jako Bare Knuckle (Bae Nukkuru) v Japonsku, je bitkařská série známá svým herním zážitkem a elektronickou hudbu.

Streets of Rage 4 staví na herním zážitku klasické trilogie s novými mechanikami, pěknou ručně kreslenou grafikou a soundtrackem na úrovni.

WipEout Omega

Ostré zatáčky, oblouky, ze kterých se dělá nevolno, i prudké srázy – jsi připravený na dechberoucí návrat hry WipEout, která se sem řítí na plný plyn?

WipEout HD Fury a WipEout 2048, včetně 26 okruhů, které můžeš jet v obou směrech, 46 jedinečných závodních lodí, celé spousty herních režimů a také směsice nových i klasických hudebních skladeb.

Rocket League

Rocket League je rychlá, jednoduchá, ale hlavně zábavná varianta fotbalu, kde neovládáte hráče, ale vozidla. Cíl je ovšem stále stejný, dostat míč do soupeřovy branky.

Budete vybaveni obrněnými vozidly a v propracovaných arénách budete narážet do obřích míčů a sázet úžasné góly. Nebo jim naopak bránit. Lze hrát i ve dvou nebo třech hráčích.

FIFA 22

Ještě lepší, ještě realističtější a s více příběhy. Předělaný herní systém přináší zásadní vylepšení, která pocítíte v každém režimu ve FIFA 22.

Přepracované chování brankářů zaručí větší klid na nejdůležitějším postu na hřišti, nová fyzika míče promění každou přihrávku, střelu i gól a díky výbušnému sprintu okusíte zrychlení těch nejrychlejších hráčů na světě.

Crash Bandicoot

Zahraj si za Crashe nebo jeho sestřičku Coco a prohopkej, prorotuj a na motorce projeď tři střelená dobrodružství, ve kterých se setkáš prakticky se vším: od mluvících hodin až po šílené vodní proudy. Všechno to budeš dělat, abys zachránil svět před silami zla.

Znovu si užívejte tři nejpamátnější dobrodružství v celé historii PlayStation, plně přepracovaná pro nejnovější generaci.

Tekken 7

Připrav se do bojového postavení a vrhni se na velkolepé rozuzlení krvavého dvacetiletého sporu rodiny Mishima a odhal důvody nekonečného boje.

TEKKEN 7 běží na Unreal Engine 4 a přináší ohromující příběhové a cinematické 3D bitvy i intenzivní duely s inovativními bojovými mechanikami. Vyrovnej starý dluh a vybojuj kontrolu nad globální říší s partou více než 30 hratelných postav.

NHL 22

Díky superhvězdným X-Factors a zcela novému systému schopností, který odemyká jedinečné dovednosti superhvězd NHL, poznáte osobnost a sílu elitních hráčů ligy.

Hvězdy NHL v EA SPORTS NHL 22 věrně napodobují dovednosti a styl svých skutečných protějšků a jejich přínos na ledě je tak patrnější než kdy předtím. Superhvězdné X-Factors přináší do každého herního režimu od HUT po World of Chel nové možnosti v oblasti hráčských tříd.

Mortal Kombat 11

Kultovní série Mortal Kombat se dočkala dalšího pokračování a opět je na co se dívat. Počin studia Netherrealm s pořadovým číslem 11 plynně navazuje na předchozí díly a odhaluje následky Raidenových zločinů.

Hra nabídne množství novinek, ať už ve formě nových postav, chvatů nebo zbraní, tak i herních módů. Mimo nepostradatelné kampaně naleznete ve hře ještě mód věží, kde na vás budou čekat o poznání obtížnější protivníci.

Naruto 4

Konečně si tedy vychutnáte veškeré zábavné prvky v té nejdetailnější grafice. I ta má totiž podstatný podíl na grandiózním zážitku z dobře řetězených kombo úderů, se kterými sundáte k zemi hned několik záškodníku najednou.

Fanoušky jistě potěší, že je ohlášena přítomnost největší kolekce hrdinů včetně známých bijců Kaguya, Madara a Obita.

Ultra Street Fighter IV

Legendární série Street Fighter patří do zlatého fondu celé herní scény. Již v roce 1987 zavítala na počítače, ale třeba i na arkádové videoherní automaty, kde po dlouhá léta fascinovala milióny hráčů.

S vylepšenou grafikou se dočkáte hned šestice nových bitevních arén, ale hlavně se můžete převtělit do některé z legendárních bojových postav. Další pětice hrdinů rozšiřuje tuto sestavu už na 44 kousků.

UFC 2

EA SPORTS UFC 2 přináší vylepšené animace i ztvárnění postav, zcela nový systém Knockout Physics a autentické herní prvky, díky kterým budou souboje působit realisticky a věrohodně.

Překvapte soupeře z klinče letmou pákou na ruku nebo rychlým přechodem na hák paty. Přidáním různých úderů a zakončovacích chvatů se zápasy v EA SPORTS UFC 2 posouvají na novou úroveň.

Need for Speed Rivals

Série Need for Speed vždy přináší nový způsob myšlení a inovativní prvky, nejinak tomu bude i v novém díle s podtitulem Rivals. Engine v podobě Frostbite třetí generace přinese jedinečný adrenalinový zážitek a napínavou atmosféru pouličních závodů, kde se v prostředí otevřeného herního světa utkávají nelegální závodníci a policejní jednotky.

Poprvé po sedmi letech můžete prokázat své jezdecké umění i na italském hřebci v podobě Ferrari. Nechybí ani další luxusní vozidla, která můžete přizpůsobit svým jedinečným potřebám.

Dead Nation

Byl jednou jeden virus. Rozšířil se po celém městě. Všichni umřeli. Jenže pak mrtví zase oživli a zatoužili po lidském mase.

Přišel čas bojovat o život. Získávej zdroje, nakupuj a vylepšuj zbraně a probíjej se skrz celé tlupy nemrtvých… a postarej se o to, aby si přáli, aby nikdy neumřeli.

Mantis Burn Racing

Arkádové závody v rychlém tempu na nejrůznějších tratích, tvořící písečné duny a další obtížný terén. S rychlými autíčky ale zavítáte také do ulic měst a na dálnice, kde využijete maximální rychlost svých vozítek.

Odlišná prostředí s neuvěřitelně fotorealistickým vizuálem a na tři odlišné kategorie vozidel.

DiRT Rally

Závodní hra Dirt Rally, která se v maximální míře snaží držet 100% simulace rally závodů.

Autentický zážitek z jízdy a více než 40 závodních speciálů v luxusní kvalitě. Dirt Rally sází na realistické pojetí jízdy.