Ty nejlepší hry pro hraní s kamarády

V našem herním Playstation 4 Game Roomu najdete jak herní klasiky, tak i nejnovější herní pecky.

Máme vždy poslední verzi fotbalové FIFY, nejvyšší verze arkádovek Mortal Kombat nebo Naruto, i herní legendy jako Crash Bandicoot, NHL nebo NFS. A spoustu dalších herních pecek!

Rocket League

Rocket League je rychlá, jednoduchá, ale hlavně zábavná varianta fotbalu, kde neovládáte hráče, ale vozidla. Cíl je ovšem stále stejný, dostat míč do soupeřovy branky.

Budete vybaveni obrněnými vozidly a v propracovaných arénách budete narážet do obřích míčů a sázet úžasné góly. Nebo jim naopak bránit. Lze hrát i ve dvou nebo třech hráčích.

FIFA 18

FIFA 18 smazává rozdíly mezi virtuálním a skutečným světem. Těšte se na autentické fotbalisty, týmy i úžasnou atmosféru na stadionech. Navíc se do série FIFA vrací i český klub AC Sparta Praha.

FIFA 18 představuje technologii Real Player Motion, zcela nový systém animace, který přináší novou úroveň odezvy a hráčské osobnosti – Cristiano Ronaldo a ostatní špičkoví hráči se nyní chovají a pohybují přesně jako v reálném světě. Jde o největší krok na poli inovací herního systému v historii série.

Crash Bandicoot

Zahraj si za Crashe nebo jeho sestřičku Coco a prohopkej, prorotuj a na motorce projeď tři střelená dobrodružství, ve kterých se setkáš prakticky se vším: od mluvících hodin až po šílené vodní proudy. Všechno to budeš dělat, abys zachránil svět před silami zla.

Znovu si užívejte tři nejpamátnější dobrodružství v celé historii PlayStation, plně přepracovaná pro nejnovější generaci.

Tekken 7

Připrav se do bojového postavení a vrhni se na velkolepé rozuzlení krvavého dvacetiletého sporu rodiny Mishima a odhal důvody nekonečného boje.

TEKKEN 7 běží na Unreal Engine 4 a přináší ohromující příběhové a cinematické 3D bitvy i intenzivní duely s inovativními bojovými mechanikami. Vyrovnej starý dluh a vybojuj kontrolu nad globální říší s partou více než 30 hratelných postav.

NHL 17

Podmaňte si led díky komplexnímu ovládání autenticky reagujících brankářů, zcela novému pojetí soubojů před brankou v útočné i obranné třetině a vylepšenému systému kolizní fyziky. Jednoduše ten nejlepší herní hokejový zážitek.

Díky přepracovanému systému reflexních zákroků brankáři vyhodnotí své postavení, úhel a gólovou situaci ještě před provedením svého zákroku. Nové nasnímání pohybu pomáhá zreplikovat technické pohyby brankářů, které přispějí k věrohodnosti jejich chování a schopnosti využít jejich fyzické proporce při provádění reflexních zákroků.

Mortal Kombat XL

Nejznámější bojová série vstupuje do nové generace. Mortal Kombat X přináší nebývale filmový styl s novou hratelností a ještě brutálnějšími chvaty.

Mortal Kombat XL je definitivní verze luxusní bojové hry, která obsahuje veškerá vydaná rozšíření a hlavně pověstnou kolekci bonusových postav. V jejich čele stojí nepřekonatelný Predátor a jeho luxusní smrtící údery. Mortal Kombat je zkrátka boj na život a na smrt, žádné kamarádíčkování neexistuje. I proto jsou finální údery skutečně drsné a zároveň luxusně zpracované.

Naruto 4

Konečně si tedy vychutnáte veškeré zábavné prvky v té nejdetailnější grafice. I ta má totiž podstatný podíl na grandiózním zážitku z dobře řetězených kombo úderů, se kterými sundáte k zemi hned několik záškodníku najednou.

Fanoušky jistě potěší, že je ohlášena přítomnost největší kolekce hrdinů včetně známých bijců Kaguya, Madara a Obita.

Ultra Street Fighter IV

Legendární série Street Fighter patří do zlatého fondu celé herní scény. Již v roce 1987 zavítala na počítače, ale třeba i na arkádové videoherní automaty, kde po dlouhá léta fascinovala milióny hráčů.

S vylepšenou grafikou se dočkáte hned šestice nových bitevních arén, ale hlavně se můžete převtělit do některé z legendárních bojových postav. Další pětice hrdinů rozšiřuje tuto sestavu už na 44 kousků.

UFC 2

EA SPORTS UFC 2 přináší vylepšené animace i ztvárnění postav, zcela nový systém Knockout Physics a autentické herní prvky, díky kterým budou souboje působit realisticky a věrohodně.

Překvapte soupeře z klinče letmou pákou na ruku nebo rychlým přechodem na hák paty. Přidáním různých úderů a zakončovacích chvatů se zápasy v EA SPORTS UFC 2 posouvají na novou úroveň.

Need for Speed Rivals

Série Need for Speed vždy přináší nový způsob myšlení a inovativní prvky, nejinak tomu bude i v novém díle s podtitulem Rivals. Engine v podobě Frostbite třetí generace přinese jedinečný adrenalinový zážitek a napínavou atmosféru pouličních závodů, kde se v prostředí otevřeného herního světa utkávají nelegální závodníci a policejní jednotky.

Poprvé po sedmi letech můžete prokázat své jezdecké umění i na italském hřebci v podobě Ferrari. Nechybí ani další luxusní vozidla, která můžete přizpůsobit svým jedinečným potřebám.

Dead Nation

Byl jednou jeden virus. Rozšířil se po celém městě. Všichni umřeli. Jenže pak mrtví zase oživli a zatoužili po lidském mase.

Přišel čas bojovat o život. Získávej zdroje, nakupuj a vylepšuj zbraně a probíjej se skrz celé tlupy nemrtvých… a postarej se o to, aby si přáli, aby nikdy neumřeli.

Mantis Burn Racing

Arkádové závody v rychlém tempu na nejrůznějších tratích, tvořící písečné duny a další obtížný terén. S rychlými autíčky ale zavítáte také do ulic měst a na dálnice, kde využijete maximální rychlost svých vozítek.

Odlišná prostředí s neuvěřitelně fotorealistickým vizuálem a na tři odlišné kategorie vozidel.

DiRT Rally

Závodní hra Dirt Rally, která se v maximální míře snaží držet 100% simulace rally závodů.

Autentický zážitek z jízdy a více než 40 závodních speciálů v luxusní kvalitě. Dirt Rally sází na realistické pojetí jízdy.