Akční SLEVA 10 % na hry a permanentky platí do 31. 1. 2018!
Přečtěte si: Jak jsme stavěli Laser Arénu! Tron Laser Aréna - Laser Game v Brně

Pro média

Pokud máte zájem o jakékoliv další informace, napište nám.

Aréna je umístěna na 350 m2 plochy. Je situována v prvním patře sportovního areálu Sport Balkán na ulici Jugoslávská 5 v Brně.

Koncept arény je veden v jednoduchém, čistém, moderním a futuristickém stylu, který odráží hi-tech novinky 21. století.

Mezi hlavní přednosti Tron Laser Arény patří dokonale navržená aréna vhodná jak na taktické souboje, tak i přímé střety. Návrh a realizace celého projektu trvala celý rok.

Hráči si sami vybírají herní mód, herní prostředí i mód celé arény, který chtějí hrát. Každý hráč si tak vybere to, co ho baví a každá hra je tak jiná.

V Aréně jsou připraveny laserové brány, detektory pohybu, vibrací, laseru, překážky reagující na pohyb hráčů, unikátní audio systém s 19 reproduktory s certifikovaným zvukem THX. Některé překážky pomáhají hráči v průběhu jeho bitvy. Aréna snímá všechny hráče po celý čas jejich hry a dle toho automaticky mění herní možnosti.

Některé části arény se přizpůsobují nejlepším hráčům, kterým zpřístupňují cestu. Mimo to Aréna nabízí unikátní koncept holografických zrcadel, které zobrazují vybrané kouty arény a skrze které je možno zastřelit hráče.

Kromě řady automatizované techniky, která se při hře sama přizpůsobuje a adaptuje se tak na pořadí hráčů je aréna ovládána také operátorem, který zasahuje do hry náhodnými vstupy, založenými na vzájemné interakci hráčů.

Materiály ke stažení:

 

Provozní řád
Pro média
Nabídka pro školy
Firemní akce a večírky

Tron Laser Aréna je součástí sportovního centra Sport Balkán

Telefon: +420 724 744 134
E-mail: tron@tronlaserarena.cz
Adresa: Jugoslávská 5, Brno
Aréna byla postavena dle návrhu LaserGameArény.cz
Webové stránky namalovalo a rezervační systém vytvořilo Devtea.cz
© 2013–2018 TronLaserArena.cz