Hraje u nás třetina všech škol v Brně
Pro školy máme speciální ceny!

Když si přijdete zahrát s celou třídou, budete hrát za speciální cenu! Zahrajte si jednu z nejmodernějších a nejzábavnějších sportovních her současnosti.

Pro koho je nabídka určena

Za speciální cenu 90 Kč / hráče si můžete zahrát, když přijdete s celou třídou (i s učitelem) v rámci doby výuky – 7.00 - 14.00 hod. Je třeba, aby vás bylo alespoň 20 a učitel hraje zdarma!

  • 90 Kč / hráče / 1 hru
  • min. 20 lidí + učitel
  • v době od 7.00 - 14.00 hod

Kontakt

Jsme přímo u tramvajových zastávek MHD a zaparkovat u nás může zdarma i autobus! Podívejte se na mapu zde.

Jak to probíhá

Doporučujeme zarezervovat tolik her, aby si každý mohl zahrát alespoň 3-4 hry. V jedné hře může hrát max. 14 hráčů, při skupince 20 žáků tedy doporučujeme zarezervovat alespoň 6-8 her, aby se hráči prostřídali a každý žák si zahrál alespoň 3×. Jedna hra trvá 15 minut.

Příklady, jak skupinky žáků rozdělit, najdete na stránce Jak naplánovat hry. Veškeré nastavení hry a rozdělení hráčů si zvolíte až přímo na místě, po vašem příchodu do Arény.

Učitel hraje zdarma! Případně, pokud učitel nebude chtít hrát, může si v našem Fresh baru v přízemí dát kávu, čerstvý ovocný fresh nebo zákusek :-).

Cena

Platí se za každého hráče, tj. v případě škol máme speciální cenu 90 Kč / hráče za jednu hru (standardně cena je 119 Kč, respektive 99 Kč u studenta).

Pokud tedy žák odehraje 3 hry, zaplatí 3 hry × 90 Kč = 270 Kč.

Doporučujeme si projít Jak se připravit na hru, a také Pravidla hry.