Tron Laser Aréna – to je parádní Laser Game
Ta pravá zábava v Brně!

Navrhli jsme naši Arénu s jediným cílem, abyste se královsky bavili. V naší Aréně se můžete těšit na spoustu originálních prvků, dobře navržených překážek a opravdu velký výběr hudby, kterou si ke hře sami vyberete.

Díky neustálému zlepšování a investicím do vývoje si držíme status nejmodernější Laser Arény v Evropě, a máme také řadu prvenství.

Jaké jsou možnosti rozdělení hráčů při hře najdete zde: herní módy v Aréně.

Mega výběr skvělé hudby ke hře!
Profesionálně složená, speciálně pro Laser Game

V naší Laser Aréně najdete největší počet hudebních skladeb, které si můžete ke hře sami vybrat. Máme největší výběr ze všech Arén!

Můžete si vybrat hudbu z legendární mlátičky Mortal Kombat, robotických Transformers, hvězdných Star Wars, hity z 90. let, temného Vetřelce, a spoustu dalších skvělých skladeb, které byly složeny speciálně pro Laser Game.

Kompletní výběr hudby, včetně ukázek, najdete zde: hudba ke hře.

Dokonale navržená Laser Aréna
Od profesionálů z oboru

Naše Aréna byla navržena odborníky, kteří mají za sebou návrhy více jak 15 Arén v Česku a na Slovensku, a u naší si dali extrémně záležet.

V naší Aréně vás čeká oproti jiným Arénám systém 3D překážek, kdy má každá překážka 4 použitelné strany, za které se můžete schovat. Nejsou to tedy jen nějaké desky, které oddělují prostor. Každá naše překážka je dostatečně široká, abyste se za ni mohli schovat!

Zajímá vás, jak vypadá naše Laser Aréna z ptačí perspektivy? Není problém! Tak se podívejte na mapu Laser Arény.

Zlé, červené oko Arény, které vás neustále sleduje
Představujeme TronPod

U stropu naší Arény vše sleduje zlé, červené oko: TronPod. Sleduje všechny hráče v Aréně, a pokud se mu ukážete, zasáhne vás.

Pokud jej ale zasáhnete vy, váš laserový paprsek se odrazí a zasáhne všechny nechráněné protihráče v Aréně vaším jménem! Body jen potečou.

Navíc dostanete jednu ze tří superschopností:
Neviditelnost, špionský mód nebo štít!

Co získáte za superschopnosti?

Zasažením TronPodu získáte kromě získaných bodů také superschopnost po dobu 30 sekund na základě zvoleného herního módu.

Neviditelnost Špion Štít

NeviditelnostŠpionŠtít

Když získáte neviditelnost, na vaší vestě se vypnou všechny zvýrazněné body a po dobu 30 sekund nejste pro ostatní hráče v aréně viditelní, protože v Aréně je téměř dokonalá tma. Ale vy ostatní hráče vidíte! Když se stanete špionem, přebarvíte se na barvu soupeřového týmu a jste vetřelcem v jejich řadách! Představte si tu výhodu, kdy si soupeř myslí, že jste jeho spoluhráč a přitom vystřílíte celý, nic netušící soupeřův tým! Když získáte štít, stáváte se na určitou chvíli prakticky nesmrtelní. Pomůže vám odrazit 5 střel, které by vás jinak zasáhly a vyřadily ze hry. Se štítem můžete s klidem vběhnout přímo k soupeřům a všechny vystřílet!

Neviditelnost získáte v herním módu Deathmatch. Špionem se stanete v herním módu Týmová hra. Štít můžete získat při zvoleném módu Arény SWAT.

Dokonalý zvuk s THX Ultra certifikací
Dali jsme si záležet úplně na všem

V naší Aréně máme nainstalovaných neuvěřitelných 58 reproduktorů – od nízkofrekvenčních subwooferů, přes středové, až po výškové reproduktory.

Přinášíme prostorový zvuk v plné kvalitě a certifikací THX Ultra. Zvuk je u nás prostě úžasný a vybranou hudbu ke hře si vychutnáte na plno!

Dokonalá a viditelná mlha
Navíc s extra hustou mlhou na přání!

V Aréně máme několik silných výrobníků husté a viditelné mlhy. Mlha vás při hře dokonale obklopí a spolu s vámi vybranou hudbou se postarají o dokonalý zážitek ze hry.

Používáme prémiovou, kvalitní směs do výrobníků mlhy, která nešpiní oblečení, a v Aréně ji skutečně uvidíte!

A pokud máte zájem zkusit opravdovou specialitu, nabízíme bonus OPRAVDĚ HODNĚ MLHY, kdy se Aréna zaplní téměř neproniknutelnou mlhou, kdy neuvidíte ani své nohy! Hra, taktika i výsledný zážitek dostanou zcela jiný rozměr. Doporučujeme vyzkoušet!

Speciální překážka v Aréně – Recognizer
V jeho blízkosti nepřítel nepozná, ke kterému týmu patříte

Recognizer je dlouhá, podsvětlená překážka – v Aréně jej zcela určitě nepřehlédnete. Díky modrému světlu, které Recognizer kolem sebe vydává, se hráči v jeho okolí jen obtížně rozeznávají.

Navíc lze skrze něj střílet! Pokud se tedy pohybujete v jeho těsné blízkosti, nepřítel nepozná, k jakému týmu patříte!

Holografická zrcadla
Uvidíte za roh a můžete skrze ně i střílet!

Předně je třeba říct, že toto nejsou žádná standardní zrcadla, která znáte z koupelny! Jedná se o speciální, tlustostěnná dielektrická zrcadla, která jsou extrémně odolná, takže vydrží případný náraz nejen váš, ale klidně i kladiva.

Co je na nich ale úžasné je, že ukazují co (nebo kdo) je za rohem. A pokud někoho v odrazu holografického zrcadla uvidíte, můžete ho skrze něj i zasáhnout!

V naší Aréně najdete tato zrcadla dvě. Takže když na ně narazíte, dávejte si pozor, zobrazují toho mnohem více, než si myslíte. Navíc se jejich odraz mění v závislosti na poloze hráčů!

Vyvýšená překážka Eagle Eye
Rampa, ze které máte celou Arénu jako na dlani

Uprostřed naší Arény najdete vyvýšenou plošinu, které říkáme Eagle Eye. Má tři rampy, po kterých můžete na plošinu vyběhnout, a to ze tří různých směrů.

Z plošiny vidíte téměř na celou Arénu, její obsazení tedy poskytuje dobrou strategickou výhodu. A pokud ji obsadí celý tým, tak zbývá udělat jediné – vystřílet je!

Ale pozor, přímo nad plošinou bdí náš TronPod, který v pravidelných intervalech skenuje Arénu a střílí po všech nekrytých hráčích.

Nejdetailnější výsledky ze hry na světě!
Zde nemáme konkurenci. Jsme prostě nejlepší

Po hře okamžitě zobrazíme výsledky z vaší hry na velké televizi, a dostanete také detailní tištěné výsledky, a to v češtině, angličtině nebo slovenštině!

Výsledky ze hry jsou přehledné, detailní, v poutavé grafice, tematicky laděné dle zvolené hudby, a to včetně nového systému hodností hráčů dle úspěšnosti a dosaženého skóre.

Podrobnější výsledky ze hry žádná jiná Laser Aréna na světě nenabízí.

Přednastavená jména, anonymní týmy… Ne u nás!
Sami si vyberete herní přezdívku a jméno vašeho týmu!

Zatímco v některých Arénách máte jasně daná jména vest, se kterými musíte hrát, u nás si je vyberete sami. Když vás někdo zasáhne, budete hned vědět kdo! A komu to máte oplatit :-)

Při hraní v Aréně – po zasažení vás nebo protihráče – uvidíte ihned na displeji, který je na vestě, koho jste zasáhli nebo kdo právě zasáhl vás. Nemusíte si tak pamatovat přednastavené přezdívky všech hráčů, protože spoluhráče s jejich vlastními přezdívkami už dávno znáte!

A pojmenovat si můžete i svůj vlastní tým, který poté uvidíte po hře ve výsledcích na TV a v tištěných výsledcích, které si vezmete s sebou domů.

Usměvaví a příjemní operátoři
Vysvětlí pravidla, provedou vás hrou,
a odpoví na jakékoliv dotazy

Naši operátoři jsou profesionálové. Jsou usměvaví, přátelští a proškolení. Dokonale vás provedou hrou, poutavě vysvětlí pravidla a vtáhnou vás do hry ještě dříve, než začnete hrát!

90 % našich zákazníků se k nám vrací pravidelně, a není to jen díky vynikající Aréně, ale i vynikajícím operátorům, kteří vytvoří příjemnou atmosféru.

U nás budete jak v bavlně.
Naše průměrné hodnocení je 4.9 z 5! :-)

Profesionální moderní herní vybavení
Poslední verze systému EVO-5 s novými zbraněmi a elektronikou

Vlastníme nejmodernější dostupné vybavení na světě, holandský laserový systém EVO-5, který je zárukou skvělé zábavy.

Našim hráčům můžeme nabídnout hru až 6 týmů v různých barvách – červená, modrá, zelená, žlutá, tyrkysová a překvapivě také velmi oblíbená růžová :-).

Navíc jsme si v nedávné době objednali zcela nové, vylepšené zbraně a elektroniku, abychom měli poslední verzi nejmodernějšího dostupného systému v ČR.

Parkování, oddělené šatny, skříňky, sprchy
A po hře bowling, Playstation, Kofolu, pivo nebo pizzu!

U nás najdete kompletní zázemí – zdarma u nás zaparkujete přímo před vchodem, máme velké neplacené soukromé parkoviště pro několik desítek aut a zaparkuje u nás i autobus!

Najdete u nás taky oddělené šatny s uzamykatelnými skříňkami a sprchy.

Po hře nebo mezi hrami nemusíte jen tak sedět a čekat – můžete si dát Kofolu nebo pivko na našem Bowling Baru, který je hned naproti Aréně ve stejném patře, zahrát si s kamarády na Playstationu 4, můžete se také osvěžit přímo v Aréně, kde máme ledničku plnou nealko i alko nápojů a nakonec si můžete dát pizzu nebo si zahrát bowling či kulečník na našem Bowling baru!

Po hře tedy můžete využít náš bowling bar s 6 dráhami, vč. jedné s dětskými výsuvnými mantinely, 3 kulečníky, stolní fotbálek, Playstation 4 s aktuálními hrami jako Mortal Kombat, NHL, FIFA, Crash Bandicoot, Tekken, Naruto, Ultra Street Fighter IV, UFC 2, Mantis Burn Racing, Dead Nation, Need for Speed Rivals, DiRT Rally a další herní pecky!

Aktuální žebříček TOP hráčů
K tomu porce herním statistik a Mapa Arény on-line!

V naší Laser Aréně vedeme on-line žebříček 100 nejlepších hráčů, jen ti nejlepší se dostanou na tento exklusivní seznam nejlepších z nejlepších!

Kromě toho nabízíme detailní herní statistiky – co si hráči nejčastěji vybírají, jaká je nejoblíbenější hudba a jak si hudba vede v čase, které barvy jsou nejoblíbenější nebo kolik nejméně výstřelů bylo vystříleno za celou hru.

A v neposlední řadě se můžete podívat, jak vypadá naše Aréna z pohodlí domova a naplánovat taktiku ještě před příchodem do naší Arény.

3D Mapa Arény
Interaktivní a přesná!

Naši Arénu můžete nastudovat ještě před samotnou hrou a virtuálně se projít mezi překážkami. Případně naplánujte rovnou taktiku hry se svým týmem!

Jednoduše si otevřete naši 3D MAPU ARÉNY kde s ní můžete neomezeně otáčet, posouvat nebo přibližovat! Projděte si všechny úhly, zjistěte odkud je kam vidět a buďte tak připraveni pro hru, kde vás protihráč jen tak nepřekvapí.

Co dělat po hře nebo mezi pauzami?Zahrajte si v našem Game Roomu!