1,5 metru velká 4K Ultra HD televize
Plná lednice chlazených nápojů a našlapaná konzole PS4

Náš Playstation koutek je dostupný pouze pro hráče Laser Game.
A je zdarma!

Pohodlné hráčské prostory, našlapaná herní konzole PS 4 se třemi ovladači a nejrůznějšími hrami včetně horkých novinek jako FIFA 18, CRASH BANDICOOT, MORTAL KOMBAT XL nebo TEKKEN 7.

1,5 metru velká 4K Ultra HD televize s parádním herním podsvícením Ambilight a super zvukem, a také lednice plná vychlazených nápojů!

Kompletní seznam her najdete na stránce nabídka her na PS4.

TV s funkcí Ambilight 3
Osvětlení celého okolí TV při hraní

Ambilight je patentovaná technologie, která spočívá ve využití LED diod po stranách televizoru, které na základě přehrávaného pořadu promítají na stěnu světelné efekty.

V herním režimu Ambilight se z místnosti stane součást vašeho herního světa, jejíž bohaté a zářivé barvy budou dynamicky odpovídat herní akci, která se odvíjí na obrazovce.

 

4K Ultra HD HDR
Nekompromisní smysl pro detail

Naše televize s rozlišením 4k Ultra HD poskytuje čtyřikrát detailnější a ostřejší obraz, jak standardní FULL HD! O dokonalý zážitek se postará ohromných 8,3 milionu pixelů.

Díky technologii HDR pak obraz okouzlí pohlcující živostí a zcela dokonalou černou.

3 ovladače Dualshock 4
Skvělá nabídka herních titulů

Pohodlné hráčské prostory, našlapaná herní konzole PS 4 SE TŘEMI OVLADAČI, nejrůznější hry včetně horkých novinek jako FIFA 18, CRASH BANDICOOT nebo TEKKEN 7.

Náš Game Room je ideálním místem k regeneraci namáhaného mozku a relaxaci od školy a práce :-)

FIFA 18, Crash Bandicoot, Tekken 7, NHL 17, FIFA 17, Mortal Kombat XL, Naruto 4, Ultra Street Fighter IV, UFC 2, Mantis Burn Racing, Dead Nation, Need for Speed Rivals, DiRT Rally...

Sledujte nové herní tituly na našem Facebooku, kde si můžete udělat i rezervaci vaší hry.