Parkování zdarma
Jsme blízko centra, MHD, a s velkým parkovištěm

Autem U nás zaparkujete zdarma a neomezeně.
Velké, vlastní parkoviště pro až 30 aut!

MHD – „šalinou“ Přímo u našeho centra je zastávka MHD, kde jezdí hned 4 linky: 3, 5, 9 a 11 a dvě noční linky N92 a N93! Dostanete se k nám z celého Brna, během několika minut.

Pěšky Z centra Brna – Moravského náměstí, se k nám dostanete pěšky za 20 minut!

Na kole nebo hoverboardu Během 5 minut jste z centra Brna u nás, z Žabovřesk za 10 minut a z Králova pole za 12 minut. Přímo u vchodu máme stojan na kola, kde si jej můžete uzamknout a hoverboard vám rádi pohlídáme přímo na recepci. Často u nás najdete také kola Rekola.

Vlastním autobusem U nás zaparkuje i autobus, tak velké máme vlastní parkoviště.

Vodácká cesta Tak tu ještě nemáme! :-) Ale pokud byste nastupovali třeba v Obřanech u svitavského jezu, tak po 7 km můžete zakončit plavbu u mostu na Cejlu. Odtud je to k nám asi 3 minuty pěší chůze!

Nejlépe hodnocená Aréna v Brně
Průměrné hodnocení našimi návštěvníky – 98 %

Dostali jsme od našich hráčů ze všech Arén v našem kraji nejvyšší hodnocení – na Facebooku i Google. Naše aktuální hodnocení je 4.8 z 5.

Za 5 let naší existence jsme získali pouze několik málo hodnocení, která jsou nižší jak 66 %.

Naši Arénu jste mohli vidět také v televizi v pořadech Výměna manželek nebo Prostřeno.

Nejmodernější Aréna v Evropě
Laserové brány, holografická zrcadla…

Byli jsme první Arénou, která přinesla do světa Laser Game laserové brány! A naši hráči je milují, když jim tedy ve hře nestrhávají body :-)

Při hře slyšíte oblíbené hlášky jako Ultra Kill, Monster Kill, Double Kill a další desítku známých hlášek, včetně originálních „To není normární“, „Odejdeš tam kde žiješ“ nebo „Tady vidím velký špatný“.

Nejdetailnější výsledky ze hry
Zde nemáme konkurenci. Jsme prostě nejlepší

Výsledky ze hry jsou přehledné, detailní, v poutavé grafice, tematicky laděné dle zvolené hudby, a to včetně nového systému hodností hráčů dle úspěšnosti a dosaženého skóre.

Oddělené šatny, sprchy, bar
Kompletní zázemí velkého sportovního centra

Máme vlastní parkoviště, stojan na kola, oddělené šatny s uzamykatelnými skříňkami a pro naše hráče máme také sprchy zdarma.

Navíc u nás můžete využít navazující aktivity – sednout si po hře na našem baru, dát si točenou Kofolu, pivo, míchaný nápoj, pizzu, nachos nebo si zahrát bowling nebo kulečník.

6 bowlingových drah, jedna dráha navíc s výsuvnými dětskými mantinely!

Zaráz může hrát až 14 hráčů
V jedné hře se tak můžete utkat ve velkém stylu

Znáte další zábavné aktivity, kde si může v jednu dobu zahrát takový počet lidí spolu? Laser Game je navíc pohybová aktivita, u které se navíc zapotíte.

Pokud chcete zkusit něco nového, u čeho se dobře pobavíte a zároveň i zasportujete, Laser Game je ideální volbou!

Chcete dalších deset důvodů?

Podívejte se na co všechno se můžete těšit v naší Aréně!